lobuziaczek - komentarze


a zaczęło się tak: od 6 lat mam chłopaka.. coprawda różnie to między nami bywało, rozstawali¶my się i schodzili¶my, ale od 6 lat się znamy;) i parę razy już my¶lałam, że się rozstaniemy.. tak jak rok temu.. i pojawił się Bartek w całkiem innej postaci.. Bartek to przyjaciel mojego chłopaka ;D z Tomkiem nie układało się zupełnie, strasznie się kłócili¶my i nie umieli¶my doj¶ć do porozumienia, a Bartu¶ sprytnie wykorzystał sytuację, był ci±gle blisko, pomagał, wspierał i bajerował;P pojechali¶my razem na sylwestra na Słowację (ja, mój chłopak, Bartek i znajomi) nio i tak historia z Bartusiem rozpoczęła się na dobre.. Tomek zszedł na drugi plan a ja zapatrzyłam się w Bartka jak w obrazek;) mam dopiero 21 lat,więc pewno jeszcze niejedno takie zauroczenie przede mn±..
Bartu¶ zacz±ł czarować, jak± ja to jestem cudown± kobiet±, że bardzo chciałby być z kim¶ takim.. no ale w sylwestra wszystko stanęło na tym,że on chciałby ALE ...

wrócili¶my w nasze strony, no a skoro był karnawał zaczęły się imprezy.. nio i Bartu¶ jako niepij±cy był kierowc±.. odwiózł mnie do domku po imprezie i stało się- pocałowali¶my się.. potem tak było za każdym razem- odwoził mnie, całowali¶my się, rozmawiali¶my godzinami na gg, pisał smsy, ale przy znajomych udawali¶my, że nic się nie dzieje:( wszystko wiedziała tylko kumpela, z któr± się dobrze rozumiałam, bo ona rzuciła swojego byłego faceta dla jego przyjaciela...
potem zaczęły się już buziaki w miejscach publicznych jak nikt nie widział, trzymanie się za rękę ukradkiem itp.. namawiał na spotkanie, zgodziłam się.. spotkali¶my się 2 razy, za drugim razem przespali¶my się i wszystko się skończyło..
przez cał± t±

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.03.2006 :: 18:48 :: enk20.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogon

hej jak leci? zapraszam na mój blog: ogon.talk.pl
08.03.2006 :: 15:32 :: a84-230-19-239.elisa-laajakaista.fi

seaoflove

Nie kazdy ma szczere intencje w stosunku do nas, czasami lepiej dmuchac na zimne... Glowa do gory zycie przed Toba!!! Cieplutko pozdrawiam.
Talk.pl :: Wróć